Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Cudownych Świąt Bożego Narodzenia!

Witamy na oficjalnej stronie Domu Kultury w Ożarowie

Kultura na miarę XXI wieku

W 2023 roku Dom Kultury w Ożarowie zrealizował zadanie pn.: „Kultura na miarę XXI wieku”, zgodnie z Umową Nr 06088/23/FPK/NCK z dn. 7 sierpnia 2023 r., dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego, w ramach Programu Rządowego Infrastruktura domów kultury.

W ramach zadania instytucja doposażona została w nowoczesny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, system zabezpieczający przed kradzieżą i włamaniem, sprzęt komputerowy i oprogramowanie, urządzenia biurowe, sprzęt multimedialny, system wystawienniczy oraz instrumenty muzyczne.

Wartość zadania opiewa na kwotę 206 250,00 zł, z czego dofinansowanie z MKiDN stanowi kwotę w wysokości 165 000,00 zł, natomiast wkład własny pochodzący z budżetu Gminy Mokrsko kwotę 41 250,00 zł.

Logotyp MKiDN

Logotypy

 

Tablica informacyjna