Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Wyszukiwarka

Informacje

Cudownych Świąt Bożego Narodzenia!

Witamy na oficjalnej stronie Domu Kultury w Ożarowie

Aktualności

Artykuły

 • Ojczyźnie śpiewajmy!

  1 maja to nie tylko początek długiego weekendu, ale przede wszystkim czas uczczenia ważnych dla nas – Polaków świąt. Na nietypowe wydarzenie zaprosili w tym roku Powiat Wieluński oraz Gmina Osjaków. W Osjakowie po raz pierwszy odbył się Piknik Patriotyczny „Ojczyźnie śpiewajmy”, który zgromadził zespoły ludowe z terenu naszego powiatu.

  Czytaj Więcej o: Ojczyźnie śpiewajmy!
 • Patriotyczne zabawy

  30 kwietnia w naszym domu kultury rozmawiano o świętach majowych. Najmłodsi dowiedzieli się, dlaczego je obchodzimy i co podczas tych uroczystości czcimy. Pogoda dopisywała, więc zajęcia odbyły się na świeżym powietrzu, tuż obok naszego budynku.

  Czytaj Więcej o: Patriotyczne zabawy
 • GIGA LAURKA także u nas!

  Dom Kultury w Ożarowie oraz Świetlica Wiejska w Słupsku włączyły się po raz kolejny w akcję „Cała Polska maluje GGIGA LAURKĘ dla strażników lasów”, której celem jest okazanie wdzięczności strażakom i leśnikom za ich trudną pracę na rzecz ochrony lasów przed pożarami. To piękna inicjatywa, która łączy społeczność lokalną w wyrazie uznania dla tych, którzy dbają o nasze środowisko naturalne.

  Czytaj Więcej o: GIGA LAURKA także u nas!