Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

"Bajkolandia"

W okresie letnim i jesiennym młodzi mieszkańcy gminy Mokrsko mieli niepowtarzalną okazję przenieść się do cudownej, nieodkrytej jeszcze krainy, którą zwą Bajkolandią.

Dom Kultury w Ożarowie

„Zawirusowani na kulturę”, realizowany przez Dom Kultury w Ożarowie oraz Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne Gminy Mokrsko

Witamy na oficjalnej stronie Domu Kultury w Ożarowie

Magiczny karnawał z babcią i dziadkiem

21 stycznia obchodziliśmy Dzień Babci. I z tej okazji nasz dom kultury zaprosił najmłodszych oraz ich babcie i dziadków na niecodzienne spotkanie. Licznie przybyli uczestnicy mieli okazję podziwiać na naszej scenie wyjątkowego gościa – iluzjonistę Piotra Szumnego, który zaprezentował wspaniały pokaz iluzji i magii okraszony dużą dawką humoru.

Do wspólnej zabawy zaangażował również naszą publiczność, nie tylko tych młodszych, ale i tych starszych uczestników spotkania. Na zakończenie został nagrodzony gromkimi brawami. Po tak niezwykłym pokazie nasz dom kultury zaprosił wszystkich przybyłych do aktywnego świętowania. Były wspólne gry, zabawy i Zumba. A do tego mnóstwo uśmiechu!

Mamy nadzieję, że spotkanie podobało się wszystkim uczestnikom, tak jak nam!!

Autor: Natalia Zwierz