Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Wyszukiwarka

Informacje

"Bajkolandia"

W okresie letnim i jesiennym młodzi mieszkańcy gminy Mokrsko mieli niepowtarzalną okazję przenieść się do cudownej, nieodkrytej jeszcze krainy, którą zwą Bajkolandią.

Dom Kultury w Ożarowie

„Zawirusowani na kulturę”, realizowany przez Dom Kultury w Ożarowie oraz Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne Gminy Mokrsko

Witamy na oficjalnej stronie Domu Kultury w Ożarowie

Aktualności

Artykuły

  • "Włościanie" w Goszczanowie

    28 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Goszczanowie w powiecie sieradzkim odbył się V Powiatowy Przegląd Folklorystyczny. Na scenie zaprezentowały się zespoły śpiewacze oraz kapele nie tylko z terenu powiatu sieradzkiego. Głównym celem przeglądu jest kultywowanie tradycji regionu oraz integracja grup. Naszą gminę reprezentował w Goszczanowie zespół śpiewaczy „Włościanie” z Chotowa, którego występ został ciepło przyjęty i nagrodzony oklaskami przez licznie zgromadzoną publiczność.

    Czytaj Więcej o: "Włościanie" w Goszczanowie
  • Nasz sposób na nudę

    Ferie powoli dobiegają końca. Nasz dom kultury wciąż jednak szuka sposobu na nudę. 26 stycznia grupa dzieci kolejny raz zapukała do drzwi placówki, by wspólnie i przede wszystkim aktywnie spędzić czas. Było wspólne tworzenie obrazu, były gry i zabawy, te już dawno zapomniane i te całkiem współczesne. Jedno jest jednak pewne. Było gwarno i wesoło, co zaczyna już być naszą tradycją….

    Czytaj Więcej o: Nasz sposób na nudę