Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

"Bajkolandia"

W okresie letnim i jesiennym młodzi mieszkańcy gminy Mokrsko mieli niepowtarzalną okazję przenieść się do cudownej, nieodkrytej jeszcze krainy, którą zwą Bajkolandią.

Dom Kultury w Ożarowie

„Zawirusowani na kulturę”, realizowany przez Dom Kultury w Ożarowie oraz Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne Gminy Mokrsko

Witamy na oficjalnej stronie Domu Kultury w Ożarowie

Króliczki wielkanocne ze... siana

31 marca Świetlicę Wiejską w Słupsku odwiedziła pani Dorota Cieśla ze Stowarzyszenia Koło Gospodyń Wiejskich w Mokrsku, która poprowadziła zajęcia warsztatowe poświęcone tworzeniu króliczków wielkanocnych z… siana. Pani Dorota opowiedziała o swoim hobby i pokazała uczestnikom zajęć wielkanocne prace własnoręcznie wykonane z tego nietypowego materiału.

Nasze świetliczaki z zapałem zabrały się do pracy, dzięki czemu powstały cudowne dekoracje świąteczne.

Bardzo serdecznie dziękujemy pani Dorocie za poświęcony czas i pokazanie nam, jak w łatwy sposób można stworzyć króliczki ze zwykłego siana. Dziękujemy również pani Oldze i pani Kindze za materiał warsztatowy, czyli sianko.

Autor: Natalia Zwierz