Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

"Bajkolandia"

W okresie letnim i jesiennym młodzi mieszkańcy gminy Mokrsko mieli niepowtarzalną okazję przenieść się do cudownej, nieodkrytej jeszcze krainy, którą zwą Bajkolandią.

Dom Kultury w Ożarowie

„Zawirusowani na kulturę”, realizowany przez Dom Kultury w Ożarowie oraz Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne Gminy Mokrsko

Witamy na oficjalnej stronie Domu Kultury w Ożarowie

"Śpiewajcie i grajcie Mu..."

15 stycznia nasz dom kultury gościł wspaniałych artystów nie tylko z terenu gminy Mokrsko, a to za sprawą XIII Gminnego Przeglądu Kolęd „Śpiewajcie i grajcie Mu…”. Na ożarowskiej scenie rozbrzmiały najpiękniejsze kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne w wykonaniu grup oraz solistów, które pozwoliły wrócić pamięcią do tego jednego, magicznego dnia, kiedy to wypatrujemy pierwszej gwiazdy.

W tym wyjątkowym repertuarze wystąpili: przedszkolaki z Ożarowa i Mokrska, uczniowie szkół podstawowych z Mokrska, Komornik, Ożarowa i Wierzbia, grupa wokalna działająca przy naszym domu kultury, Maria Sułkowska z PMDKiS w Wieluniu, Jagoda Wojewódka, Chór Parafialny z Ożarowa, Zespół Śpiewaczy „Włościanie” z Chotowa, Zespół Śpiewaczy „Dworzanki” z Mokrska, Zespół Śpiewaczo-Obrzędowy z Ożarowa, Orkiestra Dęta z Ożarowa. Artyści z rąk Wójta Gminy Mokrsko – Zbigniewa Dąbrowskiego odebrali wykonane specjalnie na tę okazję pamiątkowe statuetki. A za swoje cudowne wykonania zostali nagrodzeni przez licznie zgromadzoną publiczność gromkimi brawami.

O nagłośnienie i oświetlenie wydarzenia zadbał pan Marcin Kujawiak, za co serdecznie dziękujemy!!

Fot. Grzegorz Przybyłek

Autor: Natalia Zwierz