Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

"Bajkolandia"

W okresie letnim i jesiennym młodzi mieszkańcy gminy Mokrsko mieli niepowtarzalną okazję przenieść się do cudownej, nieodkrytej jeszcze krainy, którą zwą Bajkolandią.

Dom Kultury w Ożarowie

„Zawirusowani na kulturę”, realizowany przez Dom Kultury w Ożarowie oraz Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne Gminy Mokrsko

Witamy na oficjalnej stronie Domu Kultury w Ożarowie

Stylowe spotkanie

Spotkanie pod nazwą „Ubiór czyni cuda” z panią Anną Mikulską - stylistką Galerii Łódzkiej, personal shopper, doradcą ds. wizerunku, twórcą i koordynatorem programu „Metamorfoza-uwolnij swoje piękno” odbyło się 9 września 2023 r. w naszym domu kultury, w ramach projektu „Jestem wystarczająca - Dom Kultury w Ożarowie - Miejsce inspirujących spotkań”.

Organizacja wydarzenia spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem, o czym świadczy szybkość Waszej reakcji na informację o zapisach, umieszczona na naszej stronie - w ciągu jednego dnia zapisało się prawie 40 osób. Spotkanie z panią Anią było niezwykle udane i pouczające. Na wstępie przedstawiła uczestnikom najważniejsze zasady doboru ubrań i pokazała, jak te zasady mogą wpłynąć na ostateczny wygląd. Następnie przystąpiła do omawiania trików stylizacyjnych. Stylistka pokazała zebranym jak korzystać z różnych dodatków i elementów garderoby, aby podkreślić swoje atuty i ukryć ewentualne niedoskonałości. Podpowiedziała także jak wybrać ubrania, które pasują do konkretnej sylwetki i podkreślają nasz osobisty styl. W trakcie spotkania uczestniczki miały również okazję zobaczyć wiele praktycznych przykładów stylizacji. Stylistka przedstawiała rożne zestawienia i pokazywała, jak zmienia się wygląd po dobraniu odpowiednich ubrań. Zdumiewające jest to, jak bardzo ubranie może wpłynąć na nasze samopoczucie i pewność siebie! Podczas szkolenia uczestniczki miały możliwość zadawania pytań i otrzymywania indywidualnych porad dotyczących własnego stylu i doboru elementów garderoby. Pani Ania odpowiadała na każde pytanie pań z dużą wiedzą i zaangażowaniem. Serdecznie dziękujemy za współpracę i udział w naszym przedsięwzięciu!

W ramach projektu „Jestem wystarczająca…..” odbędzie się jeszcze jedno spotkanie w dniu 21 września w Świetlicy Wiejskiej w Słupsku, pod nazwą „Zioła - świadoma pielęgnacja”. Poprowadzi pani Małgorzata Stanek - ekspert, praktyk i skarbnica wiedzy o ziołach. Tematem tego wydarzenia będzie niesamowita moc ziół i natury oraz ich wpływ na nasze zdrowie i urodę. Już dziś serdecznie zapraszamy!

Projekt dofinansowano w ramach Lokalnego Programu Mikrograntów: Mikrogranty Mokrsko 2023 ze środków Gminy Mokrsko oraz ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021 - 2030 realizowanego przez Centrum OPUS.

 

Autor: Natalia Zwierz